Комплект брендованих упаковок

Комплект брендованих упаковок

Комплект брендованих упаковок для вашого закладу: що в нього входить і чому?

Спробуйте згадати з чим асоціюється бренд вашого улюбленого ресторану . Що приходить в голову в першу чергу? Логотип, брендована упаковка, кольори чи, можливо, елегантний шрифт для назви? Все це елементи брендингу, що входять в стандартний набір.
Тим не менше, в більшості випадків портфелі брендингу не статичні і можуть бути легко настроені у відповідності з вашими потребами. Дизайнери порекомендують вам, як використовувати візуальний брендинг для просування вашого продукту і що можна брендувати. Хоча варіанти фірмової упаковки практично безмежні, деякі елементи використовуються частіше, ніж інші. Обов‘язково враховуйте їх в своїй маркетинговій стратегії, щоб отримати від неї максимальну віддачу.
Ми можем допомогти вам і розкажем, що входить в набір брендованої продукції. Вивчивши доступні елементи брендингу, ви зможете краще зрозуміти свої потреби. 
Брендинг і атмосфера закладу тісно взаємопов‘язані, оскільки він є невід‘ємною частиною візуальної ідентичності ресторану чи іншої компанії. Крім того, повний пакет брендингу майже завжди пропонуєстворення логотипу в якості одної з основних послуг.
Дизайн логотипу - це ідеальний спосіб виділити вашу компанію серед конкурентів. Його можна помістити на пакетах, пергаменті для упаковки та сервірування страв, коробках для піци, для суші, куточках та коробках для бургерів, картоплі фрі та салатів, на фірмових сетах, меню, стаканчиках і т.д. Кольорова гама також має значний вплив на імідж та сприйняття вашого бренду .
Дизайн упаковки – це зовнішній вигляд всіх продуктів, які споживач бачить при доставці чи видачі їжі, або навіть і в меню для доставки.