ДРУК НА КОРОБКАХ ДЛЯ ПІЦИ

ДРУК НА КОРОБКАХ ДЛЯ ПІЦИ

За останні 30 років піца стала справді міжнародною стравою, яку можна знайти в будь-якому куточку світу. В нових реаліях все більше людей користуються доставкою піци і дуже важливо, щоб привозили її в гарній упаковці, яка ще й буде служити рекламою для вашого закладу.  Коробки для піци ми виготовляємо шестиграннної форми з міцного гофрованого картону.

Гофрокартон трьохшаровий марки Т22 профіль Е забезпечує міцність і невелику термостійкість коробки, а круглі невеликі отвори дозволяють коробці "дихати" і не запарюватись. В середину для утримання температури можете також придбати у нас фольгу або підложки - пергамент під піцу.Це необхідний продукт для багатьох ресторанів, які кладуть туди свою смачну піцу або хачапурі.

Коробки доступні для друку до 3 кольорів в семи розмірах на білому або крафтовому гофрокартоні. Наш дизайнер може допомогти в розробці макету з логотипом! На нашому сайті з дуже простим інтерфейсом ви можете безпосередньо побачити ціни на топові позиції чистих і друкованих коробок.